Biedronka aktualne promocje - ekstra punkty na Świeżaki i Juniory!

  • Typ oferty: PROMOCJE I WYPRZEDAŻE

Trwają liczne promocje w Biedronce, w ramach których zrobisz do 50% tańsze zakupy i otrzymasz za darmo punkty na maskotki Świeżaki i Juniory!

W sklepach Biedronka trwają liczne promocje, w ramach których zrobisz jeszcze tańsze zakupy! Aktualne promocje Biedronka:

  • maskotki Gang Świeżaków 2 i Juniory za darmo od Biedronka! W ramach promocji, robiąc zakupy w Biedronka zbierasz punkty, a punkty wymienisz na maskotki dla dzieci - za 60 punktów otrzymasz Świeżaka za darmo, a za 30 punktów otrzymasz gratis maskotkę Juniora! Za każde wydane 40 złotych otrzymasz 1 punkt, jeżeli posiadasz zarejestrowaną kartę Biedronka otrzymasz dodatkowy punkt, a kupując warzywa i owoce otrzymasz również dodatkowy punkt!
  • promocja na ekstra punkty na Świeżaki i Juniory - kupując promocyjne produkty za 10 złotych (przy zakupach za min 40 złotych), otrzymasz ekstra punkt! Produkty premiowane to: czekolada Wedel, sok pomarańczowy Vital Fresh 1l, płatki Cynamonki, Pepsi 850 ml, kosmetyki do włosów Taft, dezodoranty Old Spice oraz Garnier.
  • promocje z nowej gazetki promocyjnej "W tym tygodniu", w której znajdziesz nowe rabaty i taniej kupisz m.in. wybrane mięso, ryby, pieczywo, jogurty, kawy i inne!
  • promocja "Super Piątka", w ramach której wybrane owoce i warzywa kupisz taniej (cytryny, jabłka, gruszki, pomidory i figi)!
  • akcja "MEGA RABATY", w ramach której wszystkie płatki śniadaniowe kupisz 20% taniej!!
  • promocja Biedronka "Dla Twojego maluszka mamy wszystko", w ramach której pieluszki Pampers i Dada kupisz taniej, obiadki i desery Gerber oraz kaszki kupisz z rabatem!
  • promocja Biedronla "Wybrane kosmetyki kupisz 25% taniej", dzięki której kosmetyki m.in. do włosów kupisz do 25% taniej!

Dodatkowo również, w aktualnym wydaniu magazynu "Moje smaki życia" znajdziesz specjalne kupony rabatowe Biedronka na tańsze kapsułki do prania!

Skorzystaj z oferty!

 

Promocje i wyprzedaże

Wśród ofert "Promocje i wyprzedaże" w portalu Darmolandia.pl znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, akcjach zniżkowych i rabatowych, a także oferty zawierające gratisy oraz bonusy do zakupów! Oferty w "Promocjach i wyprzedażach" to oferty promocyjne dostępne w sklepach internetowych jak i stacjonarnych - korzystając z zamieszczonych informacji zrobisz zakupy z rabatem i otrzymasz gratisy do zakupu, dzięki czemu kupowanie będzie jeszcze tańsze i przyjemniejsze! W ofertach należących do "Promocji i wyprzedaży" znajdziesz prawie 7000 ofert.