Program dla testerek i testerów Biedronka "TestuJemy" - przetestuj czekoladę za darmo!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Trwa kolejna edycja programu testowego Biedronka "TestuJemy", dzięki której możesz zostać testerem lub testerką i otrzymać czekoladę za darmo do testów!

Dzięki najnowszej promocji Biedronka "TestuJemy", możesz zostać testerem lub testerką czekolady i otrzymać zestaw czekolad za darmo! Aby zostać testerką lub testerem i otrzymać czekoladę do testów za darmo, zarejestruj się w programie "TestuJemy" i dokonaj zgłoszenia do testowania czekolad. W ramach programu testowego, poszukiwanych jest 1000 testerów (i testerek), którzy otrzymają zetaw czekolad do przetestowania za darmo!

Udział w programie testowym Biedronka jest całkowicie darmowy, a darmowe próbki lub darmowe produkty zostaną wysłane na koszt Biedronki! Program dla testerek i testerów skierowany jest do wszystkich klientów sieci Biedronka w całej Polsce! Testerzy po przetestowaniu produktów proszeni są o wyrażenie własnej opinii, a na jej podstawie wybrane produkty trafią do sprzedaży w Biedronka. Dodatkowo również, każdy tester i testerka w serwisie "TestuJemy" wykonując poszczególne zadania (m.in. rekomendując produkty i oceniając opakowania) zbiera specjalne punkty, a najlepsi w rankingu otrzymają nagrody rzeczowe!

Skorzystaj z oferty!

Darmowe oferty

"Darmowe oferty" w portalu Darmolandia.pl to oferty, wśród których znajdziesz darmowe próbki kosmetyków, darmowe próbki perfum, informacje o testowaniu produktów i kosmetyków i wszystko, co za darmo w internecie. Darmowe oferty to oferty, w ramach których otrzymasz np. kosmetyki za darmo do testów, darmowe słodycze, kawę za darmo, darmowe próbki dla dzieci oraz ankiety z nagrodami, plebiscyty i akcje dla testerek i testerów! W "Darmowe oferty" znajdziesz prawie 2000 ofert.