Bon Fly.pl na wakacje za darmo o wartości 500 złotych od VIVUS!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Trwa super promojca VIVUS, w ramach której otrzymasz bon wakacyjny (voucher Fly.pl) o wartości 500 złotych za darmo do darmowej pożyczki!

Trwa wakacyjna promocja w VIVUS, w ramach której otrzymasz bon na wakacje za darmo, biorąc dowolną pożyczkę - również za darmo! W ramach aktualnej promocji, każdy kto weźmie dowolną pożyczkę przez internet w VIVUS otrzyma w prezencie bon (voucher) o wartości 500 złotych do zrealizowania na dowolną wycieczkę czy ofertę wakacyjną na FLY.pl!

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem VIVUS otrzymasz pierwszą pożyczkę totalnie za darmo (nawet do 3000 złotych) i aby otrzymać bon FLY.pl o wartości 500 złotych możesz pożyczyć nawet 100 złotych od VIVUS za darmo i oddać je następnego dnia, lub nawet za 30 dni! Jeżeli jesteś już klientem VIVUS, biorąc dowolną pożyczkę na zaoferowanych warunkach, również otrzymasz bon wakacyjny FLY.pl!

W ramach promocji na pierwszą darmową pożyczkę, otrzymasz nawet 3000 złotych nawet jeszcze dzisiaj i oddasz za 30 dni to co pożyczasz - bez żadnych kosztów! Promocja w VIVUS to całkowicie darmowa oferta - 0 złotych za udzielenie kredytu, 0 złotych odsetek czyli zerowe oprocentowanie (RRSO wynosi 0%) i 0 zł kosztów! Dzięki wakacyjnej promocji możesz za darmo pożyczyć piniądze - pożyczasz nawet 3000 złotych i za miesiąc oddasz również 3000 złotych! W VIVUS oddajesz tyle ile pożyczasz, a cała procedura odbywa się online, bez wychodzenia z domu - jest to procedura bezpieczna - i co ważne pofuna. Z VIVUS możesz mieć pieniądze na koncie już w 15 minut, a voucher na wakacje otrzymasz do 24h! Bon wakacyjny FLY.pl wykorzystasz na dowolną ofertę FLY.pl do 31 grudnia 2017 roku!

Bony Fly.pl wydawane są do pożyczek w VIVUS do 30 czerwca 2017 roku.

Skorzystaj z oferty!

Czym jest Darmolandia.pl

Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz kupony rabatowe, informacje o promocjach, wyprzedażach i akcjach rabatowych, darmowych ofertach oraz o dodatkach do gazet.

Korzystając z ofert portalu zrobisz tańsze zakupy w internecie i sklepach, otrzymasz gratisy, bonusy, darmowe raty i darmową dostawę, a także darmowe próbki i rzeczy całkiem za darmo! Z ofert darmolandia.pl dowiesz się także jakie aktualnie są dostępne dodatki do gazet w kioskach i który magazyn aktualnie organizuje weekend zakupów!