Darmowe próbki dla dziecka - przetestuj mleko Nestle NAN!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Dostępne są darmowe próbki mleka dla dzieci Nestle NAN OPTIPRO® Plus 2, dzięki czemu możesz przetestować wraz z dzieckiem mleko za darmo!

W ramach programu "Zdrowy start w przyszłość" dostępne są darmowe próbki dla dzieci! Tym razem w ramach programu do przetestowania jest mleko dla dziecka Nestle NAN OPTIPRO® Plus 2, które możesz otrzymać za darmo! Aby otrzymać darmowe próbki mleka dla dziecka, po prostu zarejestruj się w programie i zgłoś chęć uczestnictwa w programie. Na podany przez Ciebie adres otrzymasz darmowe próbki mleka dla dziecka.

Program "Zdrowy start w przyszłość" to darmowy klub dla obecnych jak i przyszłych mam, w ramach którego otrzymasz bezpłatny dostęp do wiedzy ekspertów z zakresu żywienia, a także możliwość testowania produktów dla dziecka za darmo! Aby dołączyć do programu i testować produkty dla dzieci, podczas rejestracji zaznacz opcję "Testowanie produktów" i podaj adres, na który chcesz otrzymać pakiet produktów do przetestowania. Na liście artykułów już przetestowanych znajdują się: dania i obiadki GERBER, mleko NAN PRO 2, Nestle Sinlac, Nestle kleik kukurydziany, Nestle Jogolino i inne.

W programie "Neslte Zdrowy start w przyszłość" oprócz testowania produktów, znajdziesz darmowe konsultacje online z ekspertem ds. żywienia, pediatrą, ginekologiem oraz psycholog-położną, przepisy na zdrowe i smaczne dania opracowane z myślą o Tobie!

Skorzystaj z oferty!

Darmowe oferty

"Darmowe oferty" w portalu Darmolandia.pl to oferty, wśród których znajdziesz darmowe próbki kosmetyków, darmowe próbki perfum, informacje o testowaniu produktów i kosmetyków i wszystko, co za darmo w internecie. Darmowe oferty to oferty, w ramach których otrzymasz np. kosmetyki za darmo do testów, darmowe słodycze, kawę za darmo, darmowe próbki dla dzieci oraz ankiety z nagrodami, plebiscyty i akcje dla testerek i testerów! W "Darmowe oferty" znajdziesz prawie 2000 ofert.