Darmowe próbki pasty Colgate!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY
NIEAKTUALNA

Rozpoczęła się letnia promocja COLGATE, w której rozdawane są bezpłatne próbki pasty do zębów Colgate Total!

Rozpoczęło się lato i każdy chciałby mieć piękne, białe zęby! W związku z tym, COLGATE wystartowało z akcją promującą serię past do zębów Colgate Total, dzięki czemu możesz otrzymać bezpłatną próbkę pasty Colgate Total! Próbki pasty za darmo rozdawane są na fanpage Colgate w serwisie Facebook i aby otrzymać próbkę, musisz odpowiedzieć na 3 proste pytania związane z pastą Colgate!

Colgate: Podejmij wyzwanie z Colgate Total! Przed Tobą dwa etapy wyzwania. Pierwszy polega na rozwiązaniu prostego quizu i wydrukowaniu kuponu na próbkę pasty Colgate Total do zrealizowania w drogeriach Rossmann. Pierwszy etap kończy się 8 lipca.

Ale to nie wszystko! Każdy, kto wróci do nas już 9 lipca i podzieli się swoją opinią na temat Naszej najlepszej pasty, otrzyma atrakcyjny kupon zniżkowy na zakup Colgate Total do zrealizowania w drogeriach Rossmann. Każdy ma również szansę wygrania SUPER NAGRODY w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Przejdź do Colgate po darmowe próbki pasty do zębów Colgate Total! Kliknij tutaj!

Jeżeli jesteś zainteresowana darmowymi próbkami i testowaniem kosmetyków, zostań ambasadorką marki! Kliknij tutaj!

{plusone}

Czym jest Darmolandia.pl

Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz kupony rabatowe, informacje o promocjach, wyprzedażach i akcjach rabatowych, darmowych ofertach oraz o dodatkach do gazet.

Korzystając z ofert portalu zrobisz tańsze zakupy w internecie i sklepach, otrzymasz gratisy, bonusy, darmowe raty i darmową dostawę, a także darmowe próbki i rzeczy całkiem za darmo! Z ofert darmolandia.pl dowiesz się także jakie aktualnie są dostępne dodatki do gazet w kioskach i który magazyn aktualnie organizuje weekend zakupów!

Anal