Darmowy starter t-mobile zawierający darmowy internet LTE!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Darmowy internet od T-Mobile otrzymasz zamawiając darmowy starter RELAX na próbę - odbierz 50GB internetu na 3 miesiące za darmo!

Dzięki najnowszej promocji T-Mobile możesz surfować w internecie za darmo! W ramach promocji, możesz odebrać darmowy starter z pakietem darmowego internetu!

Darmowy starter to specjalny pakiet internetu w taryfie "RELAX - opcja na próbę", w ramach której otrzymasz 50GB internetu LTE na 3 miesiące bez zobowiązań i bez opłat! Aby skorzystać z promocji i odebrać darmowy starter z darmowym internetm, przejdź na stronę T-Mobile i wybierz opcję "RELAX – opcja na próbę". W cenie 0 złotych otrzymasz przesyłkę, a w niej darmowy starter!

W ramach promocji, możesz aż przez 90 dni testować  za darmo internet LTE od T-Mobile.

Skorzystaj z oferty!

Darmowy internet od T-Mobile!

Advertisement

Czym jest Darmolandia.pl

Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz kupony rabatowe, informacje o promocjach, wyprzedażach i akcjach rabatowych, darmowych ofertach oraz o dodatkach do gazet.

Korzystając z ofert portalu zrobisz tańsze zakupy w internecie i sklepach, otrzymasz gratisy, bonusy, darmowe raty i darmową dostawę, a także darmowe próbki i rzeczy całkiem za darmo! Z ofert darmolandia.pl dowiesz się także jakie aktualnie są dostępne dodatki do gazet w kioskach i który magazyn aktualnie organizuje weekend zakupów!