Formularze spadkowe - płyta CD dodatkiem do Gazety Wyborczej 10 listopada!

  • Typ oferty: DODATKI DO GAZET
NIEAKTUALNA

Dziś, 10 listopada wraz z Gazetą Wyborczą otrzymasz dodatek do gazety - płytę komputerową zawierającą formularze spadkowe!

Dzisiejszy dodatek do Gazety Wyborczej to płyta CD dco komputera zawierającą formularze spadkowe. Płyta z formularzami jest uzupełnieniem książki "Spadki, testamenty, darowizny" stanowiącej kompendium wiedzy na temat spadków testamentów i darowizn, która dodawana była do Gazety Wyborczej w dniu 9 listopada 2016.

Na płycie znajdziesz m.in. wzory wniosków, oświadczeń i formularzy podatkowych - również wypełnionych, a także wzór testamentu oraz pozwu o zachowek.

Cena Gazety Wyborczej wraz z dodatkiem z 10 listopada 2016 "Formularze spadkowe": 9,99 zł.

Jeżeli nie uda Ci się kupić Gazety z dodatkiem, dodatek zamówisz w Dziale Sprzedaży Wysyłkowej Gazety Wyborczej pod numerem telefonu 801 130 000 (opłata za połączenie zgodnie z taryfą operatora ) lub (22) 555 44 00 oraz w Kulturalnym Sklepie Gazety Wyborczej.

Dodatki do gazet

Wśród ofert "Dodatki do gazet" w portalu Darmolandia.pl znajdziesz informacje o dodatkach do gazet, dzienników, magazynów i czasopism! Wśród ofert dodatków do gazet znajdziesz zarówno darmowe próbki kosmetyków, płyty z muzyką, filmy, książki, katalogi, jak również kupony rabatowe w akcjach takich jak "weekend zakupów" czy "weekend zniżek". W ofertach należących do "Dodatki do gazet" znajdziesz prawie 1300 ofert.