Płatne ankiety IPSOS I-Say - zgarniaj nagrody i bony zakupowe za ankiety!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Rozpoczął się nabór testerów do panelu Ipsos I-Say, w którym dostępne są ankiety internetowe, za które możesz zgarnąć pieniądze lub bony zakupowe!

Rozpoczęła się kolejna edycja programu testowego Ipsos I-Say, w który prowadzone są badania opinii publicznej prowadzone w formie ankiet internetowych. Rejestracja w panelu jest całkowicie darmowa, a po rejestracji otrzymasz dostęp do ankiet internetowych, za których wypełnienie otrzymywać będziesz punkty wymieniane na nagrody rzeczowe lub bony. To Ty decydujesz na co wymienić zarobione punkty - możesz jako wynagrodzenie otrzymać kupony rabatowe (karty prezentowe) oraz prezenty z aktualnego katalogu nagród.

Teraz dodatkowo, dołączając za darmo do panelu, otrzymasz szansę na zdobycie 30 bonów zakupowych, każdy o wartości 400 zł!

Ipsos I-Say to spółka założona w 1975 roku, która jest trzecią co do wielkości na świecie firmą zajmującą się badaniem rynku, zatrudniającą ponad 15 000 pracowników w ponad 80 krajach na świecie. Ipsos prowadzi ponad 70 mln wywiadów rocznie i obsługuje ponad 5000 klientów w ponad 100 krajach.

Skorzystaj z oferty!

POPULARNE OFERTY

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Darmowe oferty

"Darmowe oferty" w portalu Darmolandia.pl to oferty, wśród których znajdziesz darmowe próbki kosmetyków, darmowe próbki perfum, informacje o testowaniu produktów i kosmetyków i wszystko, co za darmo w internecie. Darmowe oferty to oferty, w ramach których otrzymasz np. kosmetyki za darmo do testów, darmowe słodycze, kawę za darmo, darmowe próbki dla dzieci oraz ankiety z nagrodami, plebiscyty i akcje dla testerek i testerów! W "Darmowe oferty" znajdziesz prawie 2000 ofert.

Anal