Kawa w McDonalds za darmo!

Kawa w McDonalds za darmo!

NIEAKTUALNA
Redakcja Darmolandia.pl Redakcja Darmolandia.pl
PROMOCJE I WYPRZEDAŻE

Kawa w McDonald's za darmo, to najnowsza promocja sieci, dzięki której otrzymasz darmową kawę!

Dzięki najnowszej promocji "Kawa gratis" w McDonald's, otrzymasz za darmo kawę, bez potrzeby zamówienia czegokolwiek! Kawę gratis otrzymasz w MdDonald's w godzinach dostępności oferty śniadaniowej, tj. od poniedziałku do piątku od otwarcia restauracji do godziny 10:30, natomiast w weekendy do godziny 11:00. W ramach akcji masz prawo do otrzymania jednej małej kawy gratis: mała kawa czarna, mała kawa z mlekiem, małe cappuccino. Darmowa kawa McDonald's wydawana jest od 22 października do 4 listopada włącznie.

W przypadku uczestników Akcji, którzy nie ukończyli 16 roku życia, kawa jest wydawana wyłącznie za zgodą przedstawiciela ustawowego uczestnika. Kasjer może odmówić wydania kawy, jeśli poweźmie wątpliwość co do wieku uczestnika Akcji. W przypadku dokonania przez uczestnika zakupu dowolnego McZestawu w skład którego wchodzi kawa, rezygnacja z kawy oferowanej w ramach tego McZestawu nie powoduje obniżenia jego ceny.

Sprawdź również inne akcje promocyjne i dostępne kupony rabatowe McDona;d's w Darmolandia.pl. Na stronie znajdziesz wszystkie dostępne kupony rabatowe McDonalds. Kliknij tutaj po nowe kupony rabatowe do McDonalds!

Lubisz? Polub i podziel się ofertą:

Dodatkowe informacje dla oferty:

Oferta ważna od:
wtorek, 22 październik 2013
Oferta ważna do:
poniedziałek, 04 listopad 2013
Tagi :