Jak otrzymywać darmowe kosmetyki, perfumy i darmowe próbki do testowania!

W serwisie Darmolandia.pl znajdziesz oferty darmowych próbek, darmowych kosmetyków i próbek perfum. Nie jesteśmy w stanie jednak zamieścić informacji o wszystkich darmowych ofertach.

Możesz również na własną rękę poprosić o darmowe próbki kosmetyków lub perfum producetnów. Jak to zrobić aby prośba była skuteczna? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Jeżeli chcesz zostać testerką lub testerem, najlepszym rozwiązaniem jest założenie własnego bloga lub strony internetowej, na której będziesz zamieszczać informację na temat produktów, które testujesz. Na początek warto opisać produkty, które kupujesz i stotsujesz codziennie. Pamiętaj, aby dokładnie opisać produkt, markę oraz efekty po jego użyciu. Bardzo ważne jest, aby Twoja ocena była obiektywna, jednakże uwzględniała Twoje preferencje. Do takiej recenzji warto dodać zdjęcie produktu lub film wideo, który możesz umieścić w serwisie YouTube. Kiedy umieścisz kilka recenzji produktów na swojej stronie lub blogu (możesz też stworzyć specjalny profil na facebooku), zastanów się do jakich firm i producentów chcesz napisać i o co poprosić. Ważne aby Twój e-mail zawierał kilka informacji o Tobie, Twojej stronie (blogu lub profilu na facebooku) i wyraźną prośbę o przesłanie darmowych próbek. E-mail wyślij na adres marketingu lub ogólny adres firmy, podając w tytule "prośbę o darmowe produkty do testowania". Pamiętaj jednak, że Twojego e-maila czytać będzie osoba, której zależy na promocji marki, tak więc wszystko zależy od tego co napiszesz w Twoim liście. W jego treści należy wspomnieć o marce, do której wysyłasz e-maila, a najlepiej dodać informację spersonalizowaną jak np.: "korzystam prywatnie z kremu marki XX, miałam okazję przetestować również produkty YY i ZZ, jednakże zależy mi również aby poznać Państwa produkt AA z linii BB. Na swojej stronie (blogu) już znalazły się recenzje wyżej wspomnianych produktów, a Państwa produkt AA dopełniał by tę listę i umożliwił moim czytelnikom na porównanie najlepszych produktów na rynku...". Na koniec warto dodać informację, że w przypadku braku możliwości przetestowania produktu o który wnioskujesz, prosisz o przesłanie produktu, który aktualnie jest dostępny do testów.

Pamiętaj, że prawie każda firma produkująca kosmetyki i/lub perfumy posiada dział marketingu lub promocji, który posiada produkty przeznaczone dla testerek i testerów i są one rozdawane za darmo. Aby je otrzymać, wystarczy przekonać w e-mailu, że przesłanie akurat Wam darmowych próbek, kosmetyków czy perfum przyniesie korzyść marce. Powodzenia!

Jeżeli posiadasz informację na temat testowania produktów lub rozdawaniu próbek perfum i/lub kosmetyków za darmo, podziel się tą informacją poniżej w komentarzu, lub napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - przekażemy tę informację innym użytkownikom!

Jeżeli interesują Cię darmowe próbki, kliknij tutaj aby zobaczyć wszystkie próbki kosmetyków i perfum w serwisie Darmolandia.pl. Jeżeli chcesz zostać testerką lub testerem, Kliknij natomiast tutaj a zobaczysz oferty zawierające informację o testowaniu produktów.

Czym jest Darmolandia.pl

Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz kupony rabatowe, informacje o promocjach, wyprzedażach i akcjach rabatowych, darmowych ofertach oraz o dodatkach do gazet.

Korzystając z ofert portalu zrobisz tańsze zakupy w internecie i sklepach, otrzymasz gratisy, bonusy, darmowe raty i darmową dostawę, a także darmowe próbki i rzeczy całkiem za darmo! Z ofert darmolandia.pl dowiesz się także jakie aktualnie są dostępne dodatki do gazet w kioskach i który magazyn aktualnie organizuje weekend zakupów!

Anal