Kosmetyki -40% w ROSSMANN

  • Typ oferty: PROMOCJE I WYPRZEDAŻE
NIEAKTUALNA

Trwa promoja w sklepach sieci ROSSMANN, dzięki której wszystkie kosmetyki do makijażu kupisz 40% taniej!

Dzięki najnowszej promocji w sieci ROSSMANN, wszystkie kosmetyki do makijażu kupisz z 40% obniżką! W promocji, 40% taniej kupisz np. Astor podkład Mattitude, Max Factor Kredka Lip Liner, Miss Sporty błyszczyk do ust, L'Oreal Cienie do powiek, konturówki do oczu i inne produkty do makijażu!

Dodatkowo, w drogeriach ROSSMANN znajdziesz inne promocje z najnowszej gazetki pormocyjnej, zniżki i rabaty! W drogerii trwają również liczne konkursy, w których możesz wygrać nagrody takie jak samochody, pieniądze, sprzęt RTV, rowery a także kosmetyki i inne nagrody! Drogerie ROSSMANN również umożliwiają Ci otrzymanie darmowej karty rabatowej ROSSnę! dzięki której kupujsz artykuły dziecięce nawet z 10 proc. rabatem!

Promocje i gratisy dostępne są we wszystkich sklepach ROSSMANN w Polsce!

Przejdź do ROSSMANN i skorzystaj z promocji 40% taniej kosmetyki do makijażu! Kliknij tutaj!

 

Czym jest Darmolandia.pl

Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz kupony rabatowe, informacje o promocjach, wyprzedażach i akcjach rabatowych, darmowych ofertach oraz o dodatkach do gazet.

Korzystając z ofert portalu zrobisz tańsze zakupy w internecie i sklepach, otrzymasz gratisy, bonusy, darmowe raty i darmową dostawę, a także darmowe próbki i rzeczy całkiem za darmo! Z ofert darmolandia.pl dowiesz się także jakie aktualnie są dostępne dodatki do gazet w kioskach i który magazyn aktualnie organizuje weekend zakupów!

Anal