Darmowe soczewki kontaktowe - przetestuj soczewki ALCON za darmo!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Ruszył program testowy soczewek ALCON, w ramach którego możesz otrzymać kupon na darmowe soczewki kontaktowe na 30 dni ze specjalnym kuponem!

W ramach akcji testowania soczewek ALCON "Więcej niż moje pierwsze soczewki", otrzymasz za darmo zestaw zawierający soczewki kontaktowe ALCON. Darmowy zestaw soczewek kontaktowych to zestaw bezpłatnej pary soczewek AIR OPTIX® - tak więc przez 30 dni możesz testować soczewki za darmo! Aby otrzymać darmowe soczewki kontaktowe, wypełnij formularz na stronie promocyjnej ALCON - otrzymasz specjalny kupon upoważniający do otrzymania darmowego zestawu soczewek po płatnym badaniu.

Akcja testowania soczewek kontaktowych jest częścią programu Alcon Za-kontaktowani.

Jedna osoba może odebrać wyłącznie jeden zestaw darmowych soczewek ALCON w programie testowym.

Skorzystaj z oferty!

Advertisement

POPULARNE OFERTY

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Darmowe oferty

"Darmowe oferty" w portalu Darmolandia.pl to oferty, wśród których znajdziesz darmowe próbki kosmetyków, darmowe próbki perfum, informacje o testowaniu produktów i kosmetyków i wszystko, co za darmo w internecie. Darmowe oferty to oferty, w ramach których otrzymasz np. kosmetyki za darmo do testów, darmowe słodycze, kawę za darmo, darmowe próbki dla dzieci oraz ankiety z nagrodami, plebiscyty i akcje dla testerek i testerów! W "Darmowe oferty" znajdziesz prawie 2000 ofert.

Anal