Kupon rabatowy Kaspersky!

  • Typ oferty: PROMOCJE I WYPRZEDAŻE
NIEAKTUALNA

Trwa promocja w internetowym sklepie KASPERSKY, dzięki której z darmowym kuponem rabatowym oprogramowanie do ochrony komputera przed wirusami z internetu kupisz 20% taniej, a program antywirusowy na telefon otrzymasz za darmo!

Dzięki najnowszej promocji w internetowym sklepie KASPERSKY, na wybrane produkty oznaczone specjalną metką sklepie kupisz  20% taniej! Aby otrzymać 20% rabatu na program antywirusowy Kaspersky, wystarczy wpisać kod promocji "GWIAZDKA2012" w polu przeznaczonym dla kuponu rabatowego. Kupon uprawni Cię do rabatu na wybrane programy antywirusowe.

Dodatkowo, tylko teraz do każdego zamówienia w sklepie otrzymasz za darmo półroczną licencję na ochronę antywirusową Twojego telefonu, smartfona lub tabletu!

Korzystając z promocji, jeden z najlepszych programów antywirusowych, który ochroni Twój komputer przed wirusami z internetu może być Twój na cały rok 20% taniej, a dodatkowo ochronisz również telefon, smartfon lub tablet totalnie za darmo!

Kupon rabatowy Kaspersky ważny jest do 6 stycznia 2013 r. włącznie.

KASPERSKY: Kaspersky Lab jest największą na świecie prywatną firmą tworzącą rozwiązania do ochrony punktów końcowych. Od 15 lat swojej działalności Kaspersky Lab pozostaje innowatorem w dziedzinie bezpieczeństwa IT i oferuje skuteczne rozwiązania bezpieczeństwa cyfrowego dla klientów indywidualnych, firm z sektora SMB oraz przedsiębiorstw. Obecnie firma działa w prawie 200 krajach na całym świecie, zapewniając ochronę dla ponad 300 milionów użytkowników.

Przejdź do sklepu Kaspersky Lab Polska i wykorzystaj kupon rabatowy na zniżkę! Kliknij tutaj!

POPULARNE OFERTY

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Promocje i wyprzedaże

Wśród ofert "Promocje i wyprzedaże" w portalu Darmolandia.pl znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, akcjach zniżkowych i rabatowych, a także oferty zawierające gratisy oraz bonusy do zakupów! Oferty w "Promocjach i wyprzedażach" to oferty promocyjne dostępne w sklepach internetowych jak i stacjonarnych - korzystając z zamieszczonych informacji zrobisz zakupy z rabatem i otrzymasz gratisy do zakupu, dzięki czemu kupowanie będzie jeszcze tańsze i przyjemniejsze! W ofertach należących do "Promocji i wyprzedaży" znajdziesz prawie 7000 ofert.

Anal