Darmowe lody - przetestuj nowy smak BIG MILK za darmo!

  • Typ oferty: PROMOCJE I WYPRZEDAŻE

Trwa testowanie lodów BIG MILK, w ramach którego możesz otrzymać darmowe lody - BIG MILK ze świeżym mlekiem - 10000 darmowych lodów czeka!

Ruszyła nowa promocja lodów BIG MILK "Spróbuj nowego BIG MILKA za darmo", w ramach której możesz przetestować darmowe lody! W ramach akcji, możesz przetestować za darmo lody BIG MILK w pudełku ze świeżym mlekiem!

Aby skorzystać z promocji i otrzymać darmowe lody BIG MILK: kup dowolny smak lodów Big Milk w pudełku i zachowaj paragon. Następnie zarejestruj paragon na stronie promocyjnej, a otrzymasz zwrot kosztów zakupu lodów.

Akcja testowania lodów BIG MILK "Wypróbuj nowego Big Milka w pudełku ze świeżym mlekiem" trwa od 28 kwietnia do 2 lipca 2017 roku, a w promocji do rozdania jest 10000 darmowych lodów!

Skorzystaj z oferty!

Promocje i wyprzedaże

Wśród ofert "Promocje i wyprzedaże" w portalu Darmolandia.pl znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, akcjach zniżkowych i rabatowych, a także oferty zawierające gratisy oraz bonusy do zakupów! Oferty w "Promocjach i wyprzedażach" to oferty promocyjne dostępne w sklepach internetowych jak i stacjonarnych - korzystając z zamieszczonych informacji zrobisz zakupy z rabatem i otrzymasz gratisy do zakupu, dzięki czemu kupowanie będzie jeszcze tańsze i przyjemniejsze! W ofertach należących do "Promocji i wyprzedaży" znajdziesz prawie 7000 ofert.