Lokata bankowa z oprocentowaniem 3% i bonem na wakacje gratis!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Trwa promocja IDEA BANK, dzięki której możesz założyć lokatę z oprocentowaniem: 3% już od 500 złotych i otrzymasz voucher wakacyjny Fly za darmo!

Dzięki promocji lokat bankowych w IDEA BANK możesz zarobić więcej niż na koncie i dodatkowo otrzymasz bon wakacyjny gratis! Aktualnie w IDEA BANK możesz założyć lokatę HAPPY przez internet i otrzymasz oprocentowanie w wysokości 3% w skali roku, zakładając lokatę już od kwoty 500 złotych na okres 3 miesięcy. W podziękowaniu za założenie lokaty w promocji, otrzymasz wakacyjny bon Fly.pl o wartości 200 złotych na dowolne wakacje lub urlop!

Skorzystaj z oferty!

Przed założeniem lokaty zapoznaj się dokładnie z warunkami promocji oraz lokat.

POPULARNE OFERTY

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Darmowe oferty

"Darmowe oferty" w portalu Darmolandia.pl to oferty, wśród których znajdziesz darmowe próbki kosmetyków, darmowe próbki perfum, informacje o testowaniu produktów i kosmetyków i wszystko, co za darmo w internecie. Darmowe oferty to oferty, w ramach których otrzymasz np. kosmetyki za darmo do testów, darmowe słodycze, kawę za darmo, darmowe próbki dla dzieci oraz ankiety z nagrodami, plebiscyty i akcje dla testerek i testerów! W "Darmowe oferty" znajdziesz prawie 2000 ofert.

Anal