McDonald's kupony rabatowe na wiosnę 2017!

  • Typ oferty: KUPONY RABATOWE

Kupony rabatowe McDonald's dostępne są w ofercie wiosennej przeznaczonej na marzec 2017 - pobierz kupony rabatowe McDonalds w pdf!

Dostępne są nowekupony rabatowe McDonald's w ofercie wiosennej 2017, z którymi kupisz tańsze zestawy! Kartę z kuponami pobierzesz w postaci kuponów rabatowych PDF ze strony internetowej McDonald's, wyślesz na własny e-mail w postaci karty z kuponami (również kupony rabatowe PDF) lub możesz mieć zawsze dostępne w aplikacji mobilnej McDonald's. Kupony rabatowe McDonald's ważne są od 13 do 26 marca 2017 roku w restauracjach McDonald's w całej Polsce!

Karta z kuponami rabatowymi w ofercie wiosennej 2017 zawiera łącznie 2 kupony rabatowe:

  • Kupon rabatowy McDonald's na McZestaw McDouble + średnie frytki + średni napój, w cenie maksymalnej 10 złotych (Do wy boru średni napój Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Lipton Ice Tea albo mała kawa, albo mała herbata, albo woda),
  • Kupon rabatowy McDonald's Superoferta na McZestaw Kurczak McNuggets® 6 szt, w cenie maksymalnej 12 złotych (Do wyboru średni napój Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Lipton Ice Tea albo mała kawa, albo mała herbata, albo woda oraz średnie frytki albo sałatka z sosem).

Kupon rabatowy dot yczy produktów z oferty klasycznej i nie obowiązuje w restauracjach McDonald’s znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Skorzystaj z oferty!

Karta z kuponami rabatowymi McDonald's w pliku PDF dostępna jest do pobrania bezpośrednio ze strony McDonald's.

 

W ofercie McDonald's dostępna jest także promocja "Stars of America",w ramach której dostępne są burgery amerykańskie, a w ofercie McDonald's 2forU dwa wybrane produkty kupisz jeszcze taniej!

W McDonald's trwa także akcja "SZKLANKA GRATIS", w ramach której możesz odebrać szklankę McDonald's za darmo! Aby otrzymać szklankę gratis, kupc 2 średnie lub duże kawy McCafee Cofee Specials, albo McZestaw powiększony, albo Chicken Box, albo Sałatkę kurczak premium. Szklankę otrzymasz wraz z zamówieniem.

Skorzystaj z oferty!

Promocje i wyprzedaże

Wśród ofert "Promocje i wyprzedaże" w portalu Darmolandia.pl znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, akcjach zniżkowych i rabatowych, a także oferty zawierające gratisy oraz bonusy do zakupów! Oferty w "Promocjach i wyprzedażach" to oferty promocyjne dostępne w sklepach internetowych jak i stacjonarnych - korzystając z zamieszczonych informacji zrobisz zakupy z rabatem i otrzymasz gratisy do zakupu, dzięki czemu kupowanie będzie jeszcze tańsze i przyjemniejsze! W ofertach należących do "Promocji i wyprzedaży" znajdziesz prawie 7000 ofert.