McDonald's kupony rabatowe na lato 2017!

  • Typ oferty: KUPONY RABATOWE

Kupony rabatowe McDonald's na lato 2017 są już dostępne - pobierz kupony rabatowe McDonalds w pdf, wydrukuj lub miej zawsze przy sobie w aplikacji McDonald's!

Dostępne są nowe kupony rabatowe McDonald's w ofercie na lato 2017, z którymi kupisz tańsze zestawy! Kupony rabatowe dostępne są w formie książeczki z kuponami rabatowymi PDF na stronie internetowej McDonald's, lub w aplikacji McDonald's na smartfony. Kupony rabatowe McDonald's ważne są od 17 lipca 2017 roku do 6 sierpnia 2017 roku w restauracjach McDonald's w całej Polsce!

Karta z kuponami rabatowymi w ofercie na lato 2017 zawiera łącznie 3 kupony rabatowe:

  • Kupon rabatowy McDonald's "Przy zakupie 2 for U małe lody za 1 zł" (Oferta ważna przy zakupie zestawu 2 for U i Powiększonego 2 for U.),
  • Kupon rabatowy McDonald's na McZestaw McDouble + średnie frytki + średni napój, w cenie maksymalnej 10 złotych (dowy boru średni napój Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Lipton Ice Tea albo mała kawa, albo mała herbata, albo woda),
  • Kupon rabatowy McDonald's na McZestaw + burger, w cenie maksymalnej 21 złotych (W każdym McZesta wie do wyboru: średni napój Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Lipton Ice Tea albo mała kawa, albo mała herbata, albo woda oraz Big Mac® / McChicken® / McRoyal® / WieśMac® / Filet-O-Fish® / McWrap® Kurczak McNuggets® 6 szt./ Chicken Wings 5 szt./ Chicken Strips 3 szt.).

Kupony rabatowe McDonald's dotyczą produktów z oferty klasycznej i nie obowiązują w restauracjach McDonald’s znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Skorzystaj z oferty!

Karta z kuponami rabatowymi McDonald's w pliku PDF dostępna jest do pobrania bezpośrednio ze strony McDonald's.

 

W ofercie McDonald's dostępna jest także promocja "Stars of America",w ramach której dostępne są burgery amerykańskie, a w ofercie McDonald's 2forU dwa wybrane produkty kupisz jeszcze taniej!

W McDonald's trwa także akcja "SZKLANKA GRATIS", w ramach której możesz odebrać szklankę McDonald's za darmo! Aby otrzymać szklankę gratis, kupc 2 średnie lub duże kawy McCafee Cofee Specials, albo McZestaw powiększony, albo Chicken Box, albo Sałatkę kurczak premium. Szklankę otrzymasz wraz z zamówieniem.

Skorzystaj z oferty!

Promocje i wyprzedaże

Wśród ofert "Promocje i wyprzedaże" w portalu Darmolandia.pl znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, akcjach zniżkowych i rabatowych, a także oferty zawierające gratisy oraz bonusy do zakupów! Oferty w "Promocjach i wyprzedażach" to oferty promocyjne dostępne w sklepach internetowych jak i stacjonarnych - korzystając z zamieszczonych informacji zrobisz zakupy z rabatem i otrzymasz gratisy do zakupu, dzięki czemu kupowanie będzie jeszcze tańsze i przyjemniejsze! W ofertach należących do "Promocji i wyprzedaży" znajdziesz prawie 7000 ofert.