Nowe promocje w PLAY!

  • Typ oferty: PROMOCJE I WYPRZEDAŻE
NIEAKTUALNA

Pojawiły się najnowsze promocje w PLAY, dzięki którym wybrane smartfony kupisz już od złotówki, a do tego otrzymasz nielimitowane rozmowy i smsy z Forumła 4.0!

Dzięki najnowszej promocji w PLAY, możesz rozmawiać za darmo ze wszystkimi znajomymi we wszystkich seciach oraz wysyłać SMS'y również za darmo!

Nowa, przełomowa oferta FORMUŁA 4.0 to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do czterech sieci Orange, T-Mobile, Plus oraz Play. Zobacz co otrzymasz w ofercie:
  • - nielimitowane rozmowy, SMSy oraz MMSy do wszystkich sieci
    - nielimitowane połączenia na numery stacjonarne przez 3 miesiące za 0 zł
    - jeżeli wybierasz ofertę z pakietem danych 2 GB możesz bezpłatnie korzystać z Facebook.com, NK.pl, Linkedin.com, Goldenline.pl, Onet.pl, Zumi.pl i Sympatia.pl. Aby skorzystać z usługi włącz Free Zone za 0 zł
Masz 3 możliwości, aby skorzystać z oferty: możesz przenieść numer do PLAY za darmo, możesz zakupić nowy numer i zostać użytkownikiem PLAY, lub po prostu dokupić dodatkową ofertę jeżeli jesteś już w PLAY!

Przejdź do PLAY i skorzystaj z najnowszych promocji, darmowych rozmów i smartfonów za złotówkę! Kliknij tutaj!

{plusone}

POPULARNE OFERTY

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Promocje i wyprzedaże

Wśród ofert "Promocje i wyprzedaże" w portalu Darmolandia.pl znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, akcjach zniżkowych i rabatowych, a także oferty zawierające gratisy oraz bonusy do zakupów! Oferty w "Promocjach i wyprzedażach" to oferty promocyjne dostępne w sklepach internetowych jak i stacjonarnych - korzystając z zamieszczonych informacji zrobisz zakupy z rabatem i otrzymasz gratisy do zakupu, dzięki czemu kupowanie będzie jeszcze tańsze i przyjemniejsze! W ofertach należących do "Promocji i wyprzedaży" znajdziesz prawie 7000 ofert.

Anal