Zostań ambasadorką marki ORSAY i zgarnij ubrania za darmo!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Trwają poszukiwania ambasadorki Klubu modnych kobiet Orsay, dzięki którym możesz zostać ambasorką marki i wygrać darmowe ubrania od Orsay, sesję zdjęciową i inne nagrody!

Z okazji 20 lat Orsay Polska, marka Orsay poszukuje ambasadorki Klubu modnych kobiet Orsay, która wraz z pozostałymi ambasadorkami: czyli Jessicą Mercedes i Anią Starmach będzie reprezentować markę Orsay!

Na Ambasadorkę Klubu modnych kobiet Orsay czekają wyjątkowe nagrody:

  • bony na zakupy w ORSAY o łącznej wartości 6000 PLN
  • wyjątkowa sesja zdjęciowa kolacja z pozostałymi Ambasadorkami: Jessicą Mercedes i Anią Starmach
  • udział w wydarzeniach specjalnych eventy klubowe,
  • spotkania ze stylistami, redaktorami modowymi i blogerkami
  • reprezentowanie Klubu Modnych Kobiet ORSAY

Aby zostać ambasadorką Klubu modnych kobiet Orsay powinnaś należeć do Klubu ORSAY oraz wziąć udział w konkursie wybierając Twoją ulubioną rzecz z kolekcji i odpowiadając na pytanie dlaczego to właśnie bez niej nie wyobrażasz sobie jesiennej garderoby.

Jeżeli nie jesteś zainteresowana mianem ambasadorki klubu modnych kobiet, możesz również wziąć udział w konkursie i zgarnąć darmowe ubrania od Orsay! Biorąc udział w konkursie, co 2 tygodnie masz szansę wygrać atrakcyjne nagrody takie jak:

  • 5x bon 200 PLN na zakupy w ORSAY
  • 20x zestaw modnych akcesoriów: torebka + zapach L’OR DE SAY

Biorąc udział w konkursie Orsay i przystępując do Klubu modnych kobiet otrzymasz także nagrodę gwarantowaną jaką jest poradnik Modnej Kobiety, sygnowany przez Jessicę Mercedes lub Anię Starmach oraz BON POWITALNY o wartości 20 PLN na dowolne zakupy (kupon rabatowy Orsay), dodatkowe 800 punktów klubowych oraz ekskluzywne oferty i rabaty!

Skorzystaj z oferty!

 

POPULARNE OFERTY

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Darmowe oferty

"Darmowe oferty" w portalu Darmolandia.pl to oferty, wśród których znajdziesz darmowe próbki kosmetyków, darmowe próbki perfum, informacje o testowaniu produktów i kosmetyków i wszystko, co za darmo w internecie. Darmowe oferty to oferty, w ramach których otrzymasz np. kosmetyki za darmo do testów, darmowe słodycze, kawę za darmo, darmowe próbki dla dzieci oraz ankiety z nagrodami, plebiscyty i akcje dla testerek i testerów! W "Darmowe oferty" znajdziesz prawie 2000 ofert.

Anal