Regulamin i Polityka prywatności

Regulamin i Polityka prywatności{jcomments off}
Redakcja serwisu Darmolandia.pl działając na rzecz serwisu i w jego imieniu szanuje prawa autorskie ustanowione przez polskie organy ustawodawcze oraz prywatność użytkowników serwisu. Tym samym, wymaga respektowania praw autorskich przysługujących twórcom artykułów i treści zawartych w serwisie Darmolandia. Poniższa polityka serwisu została przygotowana przez osoby działające na rzecz i w imieniu serwisu Darmoladnia.pl oraz merytorycznie zweryfikowana przez kancelarię prawniczą. Prywatność osób fizycznych odwiedzających serwis podlega ochronie na podstawie Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.). Administratorem danych osobowych podawanych w formularzu do zapisania się do newslettera jak i komentarzach jest właściciel serwisu Darmolandia.pl.


Prawa autorskie

Serwis Darmolandia.pl zawiera informacje w postaci artykułów tworzonych przez redaktorów serwisu, które mogą kierować użytkownika do serwisów zewnętrznych. Informacje te, zgodnie z obowiązującym prawem są przedmiotem praw autorskich i podlegają ochronie polskiego prawa. W sporadycznych przypadkach, redaktorzy serwisu tworzą artykuły na podstawie dostarczonych materiałów promocyjnych przez osoby lub osoby działające na rzecz danej instytucji. W takich przypadkach, prawa autorskie przynależne są właściwym podmiotom zgodnie z ich źródłem pochodzenia.


Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność
Treści zawarte w serwisie Darmolandia.pl są bezpłatne. Redakcja, osoby działające na rzecz i w imieniu serwisu Darmolandia.pl nie odpowiadają za jakiekolwiek szkody wynikłe z ich korzystania. Użytkownik korzystając z serwisu akceptuje jego zasady zawarte na tej stronie. Wszelkie działania użytkowników niezgodne z zasadami polityki prywatności serwisu oraz netykietą zostaną skutecznie usunięte, zablokowane lub zmodyfikowane przez Redakcję.


Ochrona prywatności osób niepełnoletnich
Redakcja, osoby działające na rzecz i w imieniu serwisu jak i mechanizmy serwisu Darmolandia.pl nie gromadzi ani nie weryfikuje informacji na temat wieku Użytkowników serwisu. Osoby niepełnoletnie proszone są o uzyskanie zgody od rodziców lub prawnych opiekunów na korzystanie z serwisu.


Rejestracja w serwisie
Serwis Darmolania.pl ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o Użytkownikach do niezbędnego minimum. Podczas rejestracji automatycznie zapisywane są informacje zgodnie z punktem „informacje zbierane przez serwer". Użytkownik do założenia konta w serwisie zobligowany jest do podania nazwy własnej Użytkownika i hasła, które będą służyć do logowania w serwisie oraz adresu e-mail, na który zostanie przesłany link aktywacyjny do konta. Podany podczas rejestracji adres e-mail służyć może również wysyłania informacji dotyczących i związanych z serwisem Darmolandia.pl, jak również materiałów promocyjnych od niektórych naszych partnerów. Aktualnie rejestracja w serwisie Darmolandia.pl została wstrzymana.

Informacje zbierane przez serwer
Przeglądarka internetowa Użytkownika, wyświetlając na żądanie Użytkownika witrynę Darmolandia.pl pozostawi w dzienniku serwera serwisu podstawowe i nieosobowe dane. Danymi tymi mogą być: zapytanie związane z wyświetlaniem strony, adres IP, typ przeglądarki, język, data i dokładny czas przesłania zapytania oraz plik lub pliki cookie, jeżeli obsługa plików cookie została w przeglądarce włączona. Użytkownik ani osoby trzecie nie mają prawa do wglądu w zapisy dziennika serwera. Wgląd w dane ma wyłącznie administrator serwera jak i właściwe służby, które przedstawią nakaz lub skierowanie z prokuratury.


Przesyłanie zgłoszeń i ofert
Zgłaszając informację do serwisu za pomocą formularza „Zgłoś ofertę" Użytkownik nie przenosi praw autorskich do przesyłanej treści na redakcję ani osoby działające na rzecz i w imieniu serwisu Darmolandia.pl. Przesłane informacje posłużą jedynie opracowaniu artykułu, którego zgłoszenie będzie dotyczyć. Użytkownikowi nie przysługuje żadne wynagrodzenie za zgłoszenie. Redakcja oznajmia, że jedynie wybrane zgłoszenia posłużą do stworzenia artykułu lub informacji w serwisie. W wybranych przypadkach, w artykule zostanie zamieszczona tekstowo informacja o źródle pochodzenia informacji, przez co rozumie się umieszczenie imienia lub Nicka podanego w formularzu zgłoszenia. Redakcja z góry dziękuje za wszelkie nadesłane zgłoszenia.

Czym jest Darmolandia.pl

Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz kupony rabatowe, informacje o promocjach, wyprzedażach i akcjach rabatowych, darmowych ofertach oraz o dodatkach do gazet.

Korzystając z ofert portalu zrobisz tańsze zakupy w internecie i sklepach, otrzymasz gratisy, bonusy, darmowe raty i darmową dostawę, a także darmowe próbki i rzeczy całkiem za darmo! Z ofert darmolandia.pl dowiesz się także jakie aktualnie są dostępne dodatki do gazet w kioskach i który magazyn aktualnie organizuje weekend zakupów!