SATURN totalna wyprzedaż sprzętu z rabatem do 30%!

  • Typ oferty: PROMOCJE I WYPRZEDAŻE

Trwa totalna wyprzedaż w SATURN, w ramach któej sprzęt RTV, AGD komputerowy, gry i konsole kupisz nawet 30% taniej!

W SATURN trwa totalna wyprzedaż, w ramach której sprzęt kupisz nawet 30% taniej! Wyprzedażą objęty jest wybrany sprzęt ze wszystkich kategorii, tak więc taniej kupisz m.in. sprzęt AGD, RTV, telewizory, smartfony, komputery, konsole do gier, a także gry. Przeceniony sprzęt znajdziesz we wszystkich kategoriach sklepu, jak również w gazetce promocyjnej.

W SATURN możesz skorzystać także z promocji:

  • promocja na AGD, w ramach której do pralki możesz otrzymać kosz na pranie i półroczny zapas płynów do prania i płukania gratis
  • promocja na telewizory i smart TV, które kupisz z gratisem - w prezencie otrzymasz pakiet o wartości 500 złotych i nawet 1000 złotych rabatu!
  • promocja na AGD, w ramach której do pralki możesz otrzymać kosz na pranie i półroczny zapas płynów do prania i płukania gratis!
  • promocja na smartfony SAMSUNG S7 i S7 edge otrzymasz w prezencie SAMSUNG GEAR VR!
  • promocja SATURN na darmową dostawę! Teraz kupując laptop, komputer, tablet, monitor czy drukarkę otrzymasz darmową dostawę!
  • promocja na generatory pary PHILIPS, w ramach której do generatora otrzymasz filtr gratis!
  • konkurs PHILIPS, w ramach którego przy zakupie drobnego sprzętu możesz wziąć udział w konkursie i wygrać pobyt w SPA! Konkurs trwa do 31 października 2016.
  • Promocja szczoteczki PHILIPS Sonicare for Kids, w ramach której do szczoteczki otrzymasz prezent - maskotkę Sparkly! Promocja ważna jest do 31 grudnia 2016!
  • promocja "Powrót do szkoły", dzięki której jeżeli jesteś studentem lub pracownikiem naukowym 10% taniej kupisz wybrany sprzęt APPLE!

Zakupiony taniej sprzęt w internetowym sklepie SATURN możesz zamówić do domu kurierem, do paczkomatu lub odebrać również w markecie - nawet za 55 minut! Wyrbany sprzęt, kupisz również na raty za 0 złotych! Przed zakupem, sprawdź także promocje, które zawiera najnowsza gazetka promocyjna SATURN!

Skorzystaj z oferty!

Jeżeli szukasz promocji na sprzęt, wszystkie aktualne promocje w SATURN oraz na promocje na sprzęt AGD znajdziesz tutaj.

Promocje i wyprzedaże

Wśród ofert "Promocje i wyprzedaże" w portalu Darmolandia.pl znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, akcjach zniżkowych i rabatowych, a także oferty zawierające gratisy oraz bonusy do zakupów! Oferty w "Promocjach i wyprzedażach" to oferty promocyjne dostępne w sklepach internetowych jak i stacjonarnych - korzystając z zamieszczonych informacji zrobisz zakupy z rabatem i otrzymasz gratisy do zakupu, dzięki czemu kupowanie będzie jeszcze tańsze i przyjemniejsze! W ofertach należących do "Promocji i wyprzedaży" znajdziesz prawie 7000 ofert.