Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 64

Soczewki za darmo!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY
NIEAKTUALNA

Wypróbuj bezpłatne soczewki kontaktowe ACUVUE® i wygraj ich roczny zapas!

Możesz otrzymać za darmo 10 szt. soczewek jednodniowych lub 2 szt. soczewek dwutygodniowych.

Aby otrzymać bezpłatne soczewki próbne i szansę wygrania rocznego zapasu soczewek kontaktowych po prostu kliknij tutaj i pobierz kupon. Wydrukuj kupon i udaj się do gabinetu okulistyczno-optycznego, biorącego udział w promocji aby zbadać wzrok i dopasować soczewki kontaktowe ACUVUE®. Następnie zarejestruj się w konkursie podaj nam swoje dane, dane teleadresowe gabinetu okulistyczno-optycznego, w którym dopasowałeś soczewki ACUVUE®, datę wizyty i odpowiedz na pytanie: co powiedziałbyś swojemu przyjacielowi, który ma wadę wzroku, chciałby nosić soczewki kontaktowe ale obawia się włożenia do oka ciała obcego.

Przejdź do serwisu partnera i zapoznaj się z promocją! Kliknij tutaj!

Czym jest Darmolandia.pl

Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz kupony rabatowe, informacje o promocjach, wyprzedażach i akcjach rabatowych, darmowych ofertach oraz o dodatkach do gazet.

Korzystając z ofert portalu zrobisz tańsze zakupy w internecie i sklepach, otrzymasz gratisy, bonusy, darmowe raty i darmową dostawę, a także darmowe próbki i rzeczy całkiem za darmo! Z ofert darmolandia.pl dowiesz się także jakie aktualnie są dostępne dodatki do gazet w kioskach i który magazyn aktualnie organizuje weekend zakupów!

Anal