Przetestuj wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Trwa akcja testowania BELLA, dzięki której możesz zostać testerką i przetestować za darmo wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus!

Ruszył program testowania BELLA w Klubie Recenzentki Wizaż, w ramach któego możesz zostać testerką wkładek higienicznych Bella Panty Intima Plus! Aby zostać testerką BELLA wystarczy zarejestrować się w programie testowym Wizaż, wypełnić ankietę zgłoszeniową oraz udzielić odpowiedzi na pytanie otwarte. Wśród wszystkich zgłoszeń testerek, zostanie wybranych 100 testerek, które otrzymają wkładki do przetestowania za darmo!

W programie testowym BELLA możesz otrzymać:

  • wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus Normal
  • wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus Large

Test zakłada rozdanie 100 opakowań wkładek higienicznych Bella.

Na co dzień cenisz sobie naturalność i wygodę? Jesteś kobietą aktywną, która łączy wiele ról i obowiązków? Dbasz o swoje zdrowie i szukasz sprawdzonych produktów? Weź udział w teście i wypróbuj wyjątkową nowość - pokryte 100% bawełną ultracienkie wkładki higieniczne Bella Panty Intima Plus.

Skorzystaj z oferty!

POPULARNE OFERTY

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Darmowe oferty

"Darmowe oferty" w portalu Darmolandia.pl to oferty, wśród których znajdziesz darmowe próbki kosmetyków, darmowe próbki perfum, informacje o testowaniu produktów i kosmetyków i wszystko, co za darmo w internecie. Darmowe oferty to oferty, w ramach których otrzymasz np. kosmetyki za darmo do testów, darmowe słodycze, kawę za darmo, darmowe próbki dla dzieci oraz ankiety z nagrodami, plebiscyty i akcje dla testerek i testerów! W "Darmowe oferty" znajdziesz prawie 2000 ofert.

Anal