Przetestuj kosmetyki EVELINE - zostań testerką i przetestuj kosmetyki za darmo!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Trwa akcja testowania kosmetyków EVELINE COSMETICS, dzięki której możesz zostać testerką i otrzymać za darmo kosmetyk - balsam do ciała lub maskę antycellulitową i remodelującą!

Ruszył program testowania kosmetyków EVELINE COSMETICS w Klubie Recenzentki Wizaż, w ramach któego możesz zostać testerką kosmetyków EVELINE i otrzymać kosmetyki za darmo! Aby zostać testerką kosmetyków EVELINE wystarczy zarejestrować się w programie testowym Wizaż, wypełnić ankietę zgłoszeniową oraz udzielić odpowiedzi na pytanie otwarte. Wśród wszystkich zgłoszeń testerek, zostanie wybranych 200 testerek, które otrzymają kosmetyki do przetestowania za darmo!

W programie testowym EVELINE COSMETICS możesz przetestować:

  • kosmetyk Eveline Cosmetics, ekspert nawilżenia, balsam do ciała, głęboko nawilżający z olejkowym serum, 250ml
  • kosmetyk Eveline Cosmetics, Slim Extreme 4D Professional, maska antycellulitowa remodelująca, 300ml

Program testowy EVELINE w Wizaż trwa do 30 czerwca 2016, jednak zgłoszenia testerek przyjmowane są do 8 czerwca włącznie. W programie testowym do rozdania jest łącznie 200 kosmetyków, po 100 każdego typu.

Skorzystaj z oferty!

Darmowe oferty

"Darmowe oferty" w portalu Darmolandia.pl to oferty, wśród których znajdziesz darmowe próbki kosmetyków, darmowe próbki perfum, informacje o testowaniu produktów i kosmetyków i wszystko, co za darmo w internecie. Darmowe oferty to oferty, w ramach których otrzymasz np. kosmetyki za darmo do testów, darmowe słodycze, kawę za darmo, darmowe próbki dla dzieci oraz ankiety z nagrodami, plebiscyty i akcje dla testerek i testerów! W "Darmowe oferty" znajdziesz prawie 2000 ofert.