Test kosmetyków NIVEA BABY - zgarnij kosmetyk dla dziecka za darmo!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Trwa testowanie kosmetyków dla dzieci w klubie NIVEA BABY, w ramach którego możesz przetestować kosmetyki dla dziecka za darmo - tym razem do testów przeznaczony jest delikatny płyn do kąpieli!

W klubie NIVEA dostępny jest nowy program testowy NIVEA dla dzieci, w ramach którego masz szansę przetestować kosmetyki NIVEA BABY za darmo! Aby otrzymać darmowe kosmetyki dla dziecka, dołącz do klubu NIVEA BABY. Członkostwo w klubie jest całkowicie darmowe, a dla wszystkich członków przewidziane są akcje testowania kosmetyków, konkursy z nagrodami dla dzieci i rodziców oraz dostęp do wiedzy ekspertów!

W ramach aktualnej akcji promocyjnej NIVEA, każdy kto dołączy do klubu NIVEA BABY i wypełni ankietę, otrzyma szansę przetestowania delikatnego płynu do kąpieli NIVEA BABY za darmo! W programie testowym NIVEA BABY do przetestowania jest 100 darmowych kremów S.O.S.

NIVEA: Delikany płyn do kąpieli NIVEA BABY myje i pielęgnuje delikatną skórę dziecka czyniąc ją gładszą. Pomaga zapobiegać wysuszaniu skóry, dzięki kremowej formule wzbogaconej wyciągiem z kwiatu lipy oraz rumianku delikatnie myje czyniąc skórę miękką. Zmiękcza wodę i pomaga chronić skórę przed wysuszeniem nawet podczas częstych kąpieli.

Skorzystaj z oferty!

Czym jest Darmolandia.pl

Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz kupony rabatowe, informacje o promocjach, wyprzedażach i akcjach rabatowych, darmowych ofertach oraz o dodatkach do gazet.

Korzystając z ofert portalu zrobisz tańsze zakupy w internecie i sklepach, otrzymasz gratisy, bonusy, darmowe raty i darmową dostawę, a także darmowe próbki i rzeczy całkiem za darmo! Z ofert darmolandia.pl dowiesz się także jakie aktualnie są dostępne dodatki do gazet w kioskach i który magazyn aktualnie organizuje weekend zakupów!

Anal