Program dla testerek - testuj produkty za darmo!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Trwa nabór testerek i testerów do programów testowych P&G, w ramach których możesz otrzymać darmowe próbki kosmetyków Pantene, darmowe próbki kapsułek Ariel, próbki pasty do zębów Blend-a-med, zestaw testowy podpasek Always czy pieluszek Pampers i innych!

P&G Everyday Me, poszukuje testerek i testerów dla swoich produktów, którzy mają szansę otrzymać darmowe próbki kosmetyków, darmowe próbki proszków do prania, darmowe próbki pasty do zębów, chemii gospodarczej oraz innych produktów P&G. Aby zostać testerką lub testerem P&G po prostu załóż bezpłatne konto w serwisie P&G i dołącz do "Grona Ambasadorów". Po potwierdzeniu Twojego e-maila będziesz otrzymywać cyklicznie informację o nowych programach testowych dostępnych w panelu.

Aktualnie w P&G trwa akcja "Wielkie testowanie", w ramach której co tydzień uruchamiane są nowe programy testowania produktów, dzięki czemu co tydzień masz szansę przetestować nowy produkt!

W ramach licznych programów testowych masz szansę na:

- darmowe próbki kosmetyków Pantene,

- darmowe próbki kapsułek do prania Ariel,

- darmowe próbki proszku do prania Ariel,

- darmowe próbki pasty do zębów Blend-a-med,

- darmowe próbki płynu do mycia naczyń Fairy,

- darmowe próbki płynu do płukania Lenor,

- darmowe próbki perełek Lenor Unstoppables,

- darmowe próbki maszynek do golenia Gillette,

- darmowe próbki podpasek Always,

- darmowe próbki odświeżaczy AmbiPur,

- darmowe próbki kosmetyków Aussie,

- darmowe próbki proszku do prania Bonux,

- przetestowanie maszynek do golenia Braun,

- darmowe próbki kosmetyków Head&Shoulders,

- darmowe próbki produktów Naturella,

- darmowe próbki kosmetyków Old Spice,

- darmowe próbki Oral-B,

- darmowe próbki pieluszek Pampers,

- darmowe próbki kosmetyków Pantene,

- darmowe próbki Tampax,

- darmowe próbki proszku do prania Vizir.

Programy testowania kosmetyków i produktów P&G uruchamiane są cyklicznie, a każdy Ambasador zostaje poinformowany o nowym teście mailowo. W ramach testów, wybrane testerki i testerzy otrzymują darmowe próbki lub darmowe produkty do przetestowania za darmo, a koszty przesyłki pokrywa P&G.

 

Skorzystaj z oferty!

POPULARNE OFERTY

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Darmowe oferty

"Darmowe oferty" w portalu Darmolandia.pl to oferty, wśród których znajdziesz darmowe próbki kosmetyków, darmowe próbki perfum, informacje o testowaniu produktów i kosmetyków i wszystko, co za darmo w internecie. Darmowe oferty to oferty, w ramach których otrzymasz np. kosmetyki za darmo do testów, darmowe słodycze, kawę za darmo, darmowe próbki dla dzieci oraz ankiety z nagrodami, plebiscyty i akcje dla testerek i testerów! W "Darmowe oferty" znajdziesz prawie 2000 ofert.

Anal