Przetestuj kosmetyki Pantene 3MM za darmo!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Trwa nabór testerek i testerów do programu testowego PANTENE, w ramach którego możesz przetestować za darmo odżywki do włosów PANTENE 3MM!

Dzięki aktualnej promocji P&G Everyday Me, możesz przetestować odżywkę PANTENE 3MM za darmo! Aby otrzymać darmowe kosmetyki od PANTENE, wystarczy założyć w serwisie Everyday Me darmowe konto i zgłosić się do programu testowego PANTENE. Po zalogowaniu, przejdź do "Grono ambasadorów" i wypełnij krótką ankietę dla testerek "Wygraj produkty PANTENE do przetestowania".

W ramach akcji testowania PANTENE poszukiwanych jest aż 240 testerek, które otrzymają kosmetyki PANTENE do przetestowania. W ramach testu dostępne są:

- bezpłatne próbki PANTENE 3MM Aqua Light (200 ml)

- bezpłatne próbki PANTENE 3MM Ochrona koloru (200 ml)

- bezpłatne próbki PANTENE 3MM Większa objętość (200 ml)

- bezpłatne próbki PANTENE 3MM Odnowa nawilżenia (200 ml)

W programie testowym dostępnych jest 240 kosmetyków do przetestowania, po 60 kosmetyków każdego rodzaju.

Aktualnie w serwisie EverydayMe możesz zamówić również za darmo kapsułki do prania VIZIR Pods 3in1 oraz inne produkty.

Skorzystaj z oferty!

Czym jest Darmolandia.pl

Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz kupony rabatowe, informacje o promocjach, wyprzedażach i akcjach rabatowych, darmowych ofertach oraz o dodatkach do gazet.

Korzystając z ofert portalu zrobisz tańsze zakupy w internecie i sklepach, otrzymasz gratisy, bonusy, darmowe raty i darmową dostawę, a także darmowe próbki i rzeczy całkiem za darmo! Z ofert darmolandia.pl dowiesz się także jakie aktualnie są dostępne dodatki do gazet w kioskach i który magazyn aktualnie organizuje weekend zakupów!

Anal