Przetestuj szampon i odżywkę Pantene za darmo!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Trwa nabór testerek i testerów do programu testowego PANTENE, w ramach którego możesz przetestować za darmo szampon i odżywkę do włosów PANTENE!

Dzięki aktualnej promocji P&G Everyday Me, możesz przetestować szampon i odżywkę PANTENE za darmo! Aby otrzymać darmowe kosmetyki od PANTENE, wystarczy założyć w serwisie Everyday Me darmowe konto i zgłosić się do programu testowego PANTENE. Po zalogowaniu, przejdź do "Grono ambasadorów" i wypełnij krótką ankietę dla testerek "Wygraj produkty PANTENE do przetestowania".

W ramach akcji testowania PANTENE poszukiwane są testerki, które otrzymają możliwość przetestowania szamponów i odżywek PANTENE PRO-V.

Aktualnie w serwisie EverydayMe możesz zamówić również za darmo kapsułki do prania VIZIR Pods 3in1 oraz inne produkty.

Skorzystaj z oferty!

Darmowe oferty

"Darmowe oferty" w portalu Darmolandia.pl to oferty, wśród których znajdziesz darmowe próbki kosmetyków, darmowe próbki perfum, informacje o testowaniu produktów i kosmetyków i wszystko, co za darmo w internecie. Darmowe oferty to oferty, w ramach których otrzymasz np. kosmetyki za darmo do testów, darmowe słodycze, kawę za darmo, darmowe próbki dla dzieci oraz ankiety z nagrodami, plebiscyty i akcje dla testerek i testerów! W "Darmowe oferty" znajdziesz prawie 2000 ofert.