Wyprzedaż Triumph do 70% taniej stroje kąpielowe i gratis film "La La Land"!

  • Typ oferty: PROMOCJE I WYPRZEDAŻE

Trwa wyprzedaż bielizny i strojów kąpielowych Triumph w partnerskim sklepie Telimena, dzięki której zrobisz zakupy do 70% taniej i dodtkowo otrzymasz w prezencie film na DVD "La La Land"!

Trwa wyprzedaż w partnerskim butiku marki Triumph Telimena, dzięki której bieliznę, stroje kąpielowe i stroje na plażę marki Triumph kupisz nawet 70% taniej! Wyprzedaż obejmuje wybraną bieliznę damską marek Triumph, Sloggi i Triumph Essence, jak również bieliznę męską Sloggi Men oraz stroje kąpielowe, stroje na plażę, parea, klapki, t-shirty, gorsety, body i akcesoria! Wszystkie przecenione artykuły znajdziesz w kategorii "Wyprzedaż".

Teraz dosępny jest także kupon rabatowy, z którym otrzymasz ekstra 20% zniżki na zakupy! Aby otrzymać rabat, zapisz się na powiadomienia ze strony Telimena.pl

Dodatkowo również, robiąc zakupy na kwotę min 250 złotych w sklepie internetowym Telimena, otrzymasz za darmo film na DVD "La La Land"!

Skorzystaj z oferty!

Promocje i wyprzedaże

Wśród ofert "Promocje i wyprzedaże" w portalu Darmolandia.pl znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, akcjach zniżkowych i rabatowych, a także oferty zawierające gratisy oraz bonusy do zakupów! Oferty w "Promocjach i wyprzedażach" to oferty promocyjne dostępne w sklepach internetowych jak i stacjonarnych - korzystając z zamieszczonych informacji zrobisz zakupy z rabatem i otrzymasz gratisy do zakupu, dzięki czemu kupowanie będzie jeszcze tańsze i przyjemniejsze! W ofertach należących do "Promocji i wyprzedaży" znajdziesz prawie 7000 ofert.