Gratis voucher na zakupy w H&M, Douglas i innych sklepach od Citibank!

  • Typ oferty: DARMOWE OFERTY

Trwa promocja CitiBank, dzięki której do karty otrzymasz punkty wymienialne na voucher o wartości do 400 złotych w H&M, Douglas, Merlin, Sphinx i innych sklepach lub darmowe bilety do Multikina!

Dzięki najnowszej promocji CitiBank, możesz otrzymać kartę kredytową CitiBank, a wraz z nią punkty, które wymienisz na darmowe zakupy w sklepach i salonach m.in. H&M, Merlin, Multikino itp - nawet na kwotę 400 złotych! Aby otrzymać voucher EMPIK gratis do karty, wypełnij wniosek o wydanie karty kredytowej CitiBank na stronie promocyjnej, a następnie:

  • podpisz właściwą umowę o wydanie karty kredytowej CitiBank
  • po otrzymaniu karty dokonaj aktywacji aplikacji mobilnej lub zaloguj się do bankowości internetowej i spełnij warunki promocji
  • odbierz punkty promocyjnej o wartości 400 złotych, z którym zrobisz darmowe zakupy w H&M, Douglas, Merlin.pl, Sphinx, Samsung, W.Kruk lub wymienisz na darmowe bilrty do kina Multikino

Dodatkowo również, wybierając kartę CitiBank World MasterCard otrzymasz:

  • 1000 promocyjnych punktów powitalnych
  • zniżki do 25% na zakupy w sklepach i salonach m.in. H&M, Merlin, Multikino itp.
  • za każdą transakcję kartą otrzymasz specjalne punkty promocyjne, które wymienisz na dodatkowe nagrody z katalogu lub zwrot pieniędzy cashback!

Kartę założysz bez wychodzenia z domu - wystarczy krótki formularz wypełniony przez internet i potwierdzenie felefoniczne.

Skorzystaj z oferty!

Punkty promocyjne wymienisz m.in. na: Voucher o wartości 100 zł na zakupy w Douglas, Voucher o wartości 100 zł na zakupy w H&M, Voucher o wartości 100 zł na zakupy w Merlin.pl, Voucher Multikino na film 2D, Voucher Multikino na film 3D, Doładowanie Play o wartości 50 zł, Voucher o wartości 250 zł na zakupy w w w .citi-samsung.pl, Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w Restauracji Sphinx, Chłopskie Jadło lub Wook, Voucher o wartości 250 zł na zakupy w salonie W.Kruk, Zwrot na konto o wartości 100 zł. Vouchery dostępne są także w mniejszych nominałach, dzięki czemu możesz otrzymać kilka voucherów.

POPULARNE OFERTY

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Darmowe oferty

"Darmowe oferty" w portalu Darmolandia.pl to oferty, wśród których znajdziesz darmowe próbki kosmetyków, darmowe próbki perfum, informacje o testowaniu produktów i kosmetyków i wszystko, co za darmo w internecie. Darmowe oferty to oferty, w ramach których otrzymasz np. kosmetyki za darmo do testów, darmowe słodycze, kawę za darmo, darmowe próbki dla dzieci oraz ankiety z nagrodami, plebiscyty i akcje dla testerek i testerów! W "Darmowe oferty" znajdziesz prawie 2000 ofert.

Anal