Weltbild: nowy katalog i gratis!

NIEAKTUALNA

W internetowym sklepie Weltbild pojawił się najnowszy katalog z najlepszymi ofertami maja, a wraz z nim nowy prezent za darmo jakim jest naszyjnik kibica!

W najnowszym katalogu Weltbild z super ofertami na maj 2012 znajdziesz m.in. promocyjne ceny książek na Święto ksiązki, przeceny produktów dla domu, darmowe e-booki oraz liczne oferty niskich cen i taniej książki!

Dodatkowo, tylko teraz robiąc zakupy w internetowej księgarni Weltbild otrzymasz za darmo do zakupów prezent - Naszyjnik kibica! Polska goooola!!! Już niebawem ten okrzyk będzie rozbrzmiewał wszędzie - w domach, pubach, na stadionach. Nie co dzień Euro odbywa się u nas. Warto przygotować się do wielkiego kibicowania i połączyć je z zabawą. Oryginalne biało-czerwone przebrania będą królować na naszych ulicach. Weltbild też trzyma kciuki za „naszych". Proponujemy ciekawą alternatywę dla tradycyjnych czapek i szalików w narodowych barwach – naszyjnik kibica. Złożony z kwiatów - przypadnie do gustu zwłaszcza Paniom. Jednak i Panowie trzymający kciuki za polską drużynę z pewnością nie pogardzą gadżetem w lekko hawajskim stylu.

Pamiętaj również, że w Weltbild trwa promocja darmowej dostawy, która obowiązuje do 29 kwietnia 2012 r. włącznie!

Przejdź do Weltbild i odbierz nowy prezent gratis do zakupów! Kliknij tutaj!

{plusone}

Promocje i wyprzedaże

Wśród ofert "Promocje i wyprzedaże" w portalu Darmolandia.pl znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, akcjach zniżkowych i rabatowych, a także oferty zawierające gratisy oraz bonusy do zakupów! Oferty w "Promocjach i wyprzedażach" to oferty promocyjne dostępne w sklepach internetowych jak i stacjonarnych - korzystając z zamieszczonych informacji zrobisz zakupy z rabatem i otrzymasz gratisy do zakupu, dzięki czemu kupowanie będzie jeszcze tańsze i przyjemniejsze! W ofertach należących do "Promocji i wyprzedaży" znajdziesz prawie 7000 ofert.