Lody GRYCAN za darmo!

NIEAKTUALNA Lody GRYCAN za darmo!
PRZYKRO NAM, ZA PÓŹNO. OFERTA JEST JUŻ NIEAKTUALNA. ZOBACZ AKTUALNE OFERTY TUTAJ.

Trwa promocja lodów GRYCAN, dzięki której możesz otrzymać za darmo darmową próbkę lodów - "porcyjkę z łyżeczką"!

Jeżeli masz na cenzurce, świadectwie lub indeksie przynajmniej jedną 5 przyjdź we środę 22 czerwca do lodziarni Grycan i odbierz darmową porcję lodów! GRYCAN rozdaje lody za dobre oceny!

Promocja trwa wyłącznie 22 czerwca! Aby otrzymać za darmo lody GRYCAN musisz pokazać sprzedawcy Twoje świadectwo lub index za rok 2010/2011 z przynajmniej jedną oceną bardzo dobrą (bdb / 5)

Promocja obejmuje wybrane lodziarnie GRYCAN - lista poniżej:

Lody GRYCAN za darmo w Twoim mieście!

WIĘCEJ W KATEGORII ZA DARMO:

http://ti.tradetracker.net/?c=10668&m=688534&a=85559&r=&t=html
Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz informację o najnowszych promocjach, wyprzedażach, gratisach, kuponach rabatowych, a także dodatkach do gazet i darmowych ofertach. Cyklicznie odwiedzając nasz serwis będziesz na bieżąco z najnowszymi ofertami, dizęki czemu zrobisz tańsze zakupy, otrzymasz gratisy i prezenty za darmo! Promocje i gratisy, to kategoria, w której znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, zniżkach i gratisach do zakupów. Znajdziesz tutaj aktualne promocje i gazetki promocyjne ROSSMANN, HEBE, SUPER-PHARM, DOUGLAS, YVES ROCHER, TESCO, BIEDRONKA oraz aktualne wyprzedaże w ZARA, H&M, RESERVED. Kupony rabatowe to dział poświęcony kuponom rabatowym, voucherom i kodom uprawniającym do zniżek. Wśród ofert znajdziesz darmowe kupony rabatowe np. do MCDONALD'S, KFC, BURGER KING, ale także kupony rabatowe H&M, RESERVED, HOUSE, CROPP, ANSWEAR, BUTIK i inne! Dodatki do Gazet to kategoria zawierająca informacje o aktualnych dodatkach w kioskach. Wśród dodatków znajdziesz zarówno filmy, książki, płyty jak również kupony rabatowe w gazetach na WEEKENDY ZNIŻEK. Za darmo to dział z darmowymi ofertami w internecie. Znajdziesz tutaj oferty za darmo takie jak: DARMOWE PRÓBKI KOSMETYKÓW, DARMOWE PRÓBKI PERFUM, TESTOWANIE PRODUKTÓW, katalogi za darmo oraz PŁATNE ANKIETY INTERNETOWE, umożlwiające zarabianie w internecie!