http://ti.tradetracker.net/?c=10303&m=620866&a=85559&r=&t=html

Biżuteria APART -15% taniej!

NIEAKTUALNA Biżuteria APART -15% taniej!
PRZYKRO NAM, ZA PÓŹNO. OFERTA JEST JUŻ NIEAKTUALNA. ZOBACZ AKTUALNE OFERTY TUTAJ.

Trwa promocja w salonach z biżuterią APART, dzięki której otrzymasz nawet 15% zniżki na najnowszą kolekcję biżuterii!

Aby skorzystać z promocji i otrzymać zniżkę na biżuterię, musisz być członkiem klubu Apart Diamond Club! Kupując biżuterię i okazując kartę Diamond otrzymasz 10% zniżki, natomiast pokazując przy zakupie kartę Platium otrzymasz aż 15% rabatu!

Promocja rabatowa APART trwa od 23 do 25 marca włącznie. Zniżka dotyczy całego asortymentu w salonach APART - w tym również najnowszej kolekcji biżuterii i zegarków oraz kolekcji UEFA EURO 2012!

Promocja dotyczy wyłącznie zakupów w salonach stacjonarnych APART, nie dotyczy sklepu internetowego!

{plusone}

Wygraj za darmo BONY na biżuterię APART!

WIĘCEJ W KATEGORII NAJNOWSZE PROMOCJE:

Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz informację o najnowszych promocjach, wyprzedażach, gratisach, kuponach rabatowych, a także dodatkach do gazet i darmowych ofertach. Cyklicznie odwiedzając nasz serwis będziesz na bieżąco z najnowszymi ofertami, dizęki czemu zrobisz tańsze zakupy, otrzymasz gratisy i prezenty za darmo! Promocje i gratisy, to kategoria, w której znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, zniżkach i gratisach do zakupów. Znajdziesz tutaj aktualne promocje i gazetki promocyjne ROSSMANN, HEBE, SUPER-PHARM, DOUGLAS, YVES ROCHER, TESCO, BIEDRONKA oraz aktualne wyprzedaże w ZARA, H&M, RESERVED. Kupony rabatowe to dział poświęcony kuponom rabatowym, voucherom i kodom uprawniającym do zniżek. Wśród ofert znajdziesz darmowe kupony rabatowe np. do MCDONALD'S, KFC, BURGER KING, ale także kupony rabatowe H&M, RESERVED, HOUSE, CROPP, ANSWEAR, BUTIK i inne! Dodatki do Gazet to kategoria zawierająca informacje o aktualnych dodatkach w kioskach. Wśród dodatków znajdziesz zarówno filmy, książki, płyty jak również kupony rabatowe w gazetach na WEEKENDY ZNIŻEK. Za darmo to dział z darmowymi ofertami w internecie. Znajdziesz tutaj oferty za darmo takie jak: DARMOWE PRÓBKI KOSMETYKÓW, DARMOWE PRÓBKI PERFUM, TESTOWANIE PRODUKTÓW, katalogi za darmo oraz PŁATNE ANKIETY INTERNETOWE, umożlwiające zarabianie w internecie!