Nowe promocje w PLAY!

NIEAKTUALNA Nowe promocje w PLAY!
PRZYKRO NAM, ZA PÓŹNO. OFERTA JEST JUŻ NIEAKTUALNA. ZOBACZ AKTUALNE OFERTY TUTAJ.

Pojawiły się najnowsze promocje w PLAY, dzięki którym wybrane smartfony kupisz już od złotówki, a do tego otrzymasz nielimitowane rozmowy i smsy z Forumła 4.0!

Dzięki najnowszej promocji w PLAY, możesz rozmawiać za darmo ze wszystkimi znajomymi we wszystkich seciach oraz wysyłać SMS'y również za darmo!

Nowa, przełomowa oferta FORMUŁA 4.0 to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do czterech sieci Orange, T-Mobile, Plus oraz Play. Zobacz co otrzymasz w ofercie:
  • - nielimitowane rozmowy, SMSy oraz MMSy do wszystkich sieci
    - nielimitowane połączenia na numery stacjonarne przez 3 miesiące za 0 zł
    - jeżeli wybierasz ofertę z pakietem danych 2 GB możesz bezpłatnie korzystać z Facebook.com, NK.pl, Linkedin.com, Goldenline.pl, Onet.pl, Zumi.pl i Sympatia.pl. Aby skorzystać z usługi włącz Free Zone za 0 zł
Masz 3 możliwości, aby skorzystać z oferty: możesz przenieść numer do PLAY za darmo, możesz zakupić nowy numer i zostać użytkownikiem PLAY, lub po prostu dokupić dodatkową ofertę jeżeli jesteś już w PLAY!

Przejdź do PLAY i skorzystaj z najnowszych promocji, darmowych rozmów i smartfonów za złotówkę! Kliknij tutaj!

{plusone}

WIĘCEJ W KATEGORII NAJNOWSZE PROMOCJE:

Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz informację o najnowszych promocjach, wyprzedażach, gratisach, kuponach rabatowych, a także dodatkach do gazet i darmowych ofertach. Cyklicznie odwiedzając nasz serwis będziesz na bieżąco z najnowszymi ofertami, dizęki czemu zrobisz tańsze zakupy, otrzymasz gratisy i prezenty za darmo! Promocje i gratisy, to kategoria, w której znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, zniżkach i gratisach do zakupów. Znajdziesz tutaj aktualne promocje i gazetki promocyjne ROSSMANN, HEBE, SUPER-PHARM, DOUGLAS, YVES ROCHER, TESCO, BIEDRONKA oraz aktualne wyprzedaże w ZARA, H&M, RESERVED. Kupony rabatowe to dział poświęcony kuponom rabatowym, voucherom i kodom uprawniającym do zniżek. Wśród ofert znajdziesz darmowe kupony rabatowe np. do MCDONALD'S, KFC, BURGER KING, ale także kupony rabatowe H&M, RESERVED, HOUSE, CROPP, ANSWEAR, BUTIK i inne! Dodatki do Gazet to kategoria zawierająca informacje o aktualnych dodatkach w kioskach. Wśród dodatków znajdziesz zarówno filmy, książki, płyty jak również kupony rabatowe w gazetach na WEEKENDY ZNIŻEK. Za darmo to dział z darmowymi ofertami w internecie. Znajdziesz tutaj oferty za darmo takie jak: DARMOWE PRÓBKI KOSMETYKÓW, DARMOWE PRÓBKI PERFUM, TESTOWANIE PRODUKTÓW, katalogi za darmo oraz PŁATNE ANKIETY INTERNETOWE, umożlwiające zarabianie w internecie!