Kupon rabatowy Kaspersky!

NIEAKTUALNA Kupon rabatowy Kaspersky!
PRZYKRO NAM, ZA PÓŹNO. OFERTA JEST JUŻ NIEAKTUALNA. ZOBACZ AKTUALNE OFERTY TUTAJ.

Trwa promocja w internetowym sklepie KASPERSKY, dzięki której z darmowym kuponem rabatowym oprogramowanie do ochrony komputera przed wirusami z internetu kupisz 20% taniej, a program antywirusowy na telefon otrzymasz za darmo!

Dzięki najnowszej promocji w internetowym sklepie KASPERSKY, na wybrane produkty oznaczone specjalną metką sklepie kupisz  20% taniej! Aby otrzymać 20% rabatu na program antywirusowy Kaspersky, wystarczy wpisać kod promocji "GWIAZDKA2012" w polu przeznaczonym dla kuponu rabatowego. Kupon uprawni Cię do rabatu na wybrane programy antywirusowe.

Dodatkowo, tylko teraz do każdego zamówienia w sklepie otrzymasz za darmo półroczną licencję na ochronę antywirusową Twojego telefonu, smartfona lub tabletu!

Korzystając z promocji, jeden z najlepszych programów antywirusowych, który ochroni Twój komputer przed wirusami z internetu może być Twój na cały rok 20% taniej, a dodatkowo ochronisz również telefon, smartfon lub tablet totalnie za darmo!

Kupon rabatowy Kaspersky ważny jest do 6 stycznia 2013 r. włącznie.

KASPERSKY: Kaspersky Lab jest największą na świecie prywatną firmą tworzącą rozwiązania do ochrony punktów końcowych. Od 15 lat swojej działalności Kaspersky Lab pozostaje innowatorem w dziedzinie bezpieczeństwa IT i oferuje skuteczne rozwiązania bezpieczeństwa cyfrowego dla klientów indywidualnych, firm z sektora SMB oraz przedsiębiorstw. Obecnie firma działa w prawie 200 krajach na całym świecie, zapewniając ochronę dla ponad 300 milionów użytkowników.

Przejdź do sklepu Kaspersky Lab Polska i wykorzystaj kupon rabatowy na zniżkę! Kliknij tutaj!

WIĘCEJ W KATEGORII NAJNOWSZE PROMOCJE:

Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz informację o najnowszych promocjach, wyprzedażach, gratisach, kuponach rabatowych, a także dodatkach do gazet i darmowych ofertach. Cyklicznie odwiedzając nasz serwis będziesz na bieżąco z najnowszymi ofertami, dizęki czemu zrobisz tańsze zakupy, otrzymasz gratisy i prezenty za darmo! Promocje i gratisy, to kategoria, w której znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, zniżkach i gratisach do zakupów. Znajdziesz tutaj aktualne promocje i gazetki promocyjne ROSSMANN, HEBE, SUPER-PHARM, DOUGLAS, YVES ROCHER, TESCO, BIEDRONKA oraz aktualne wyprzedaże w ZARA, H&M, RESERVED. Kupony rabatowe to dział poświęcony kuponom rabatowym, voucherom i kodom uprawniającym do zniżek. Wśród ofert znajdziesz darmowe kupony rabatowe np. do MCDONALD'S, KFC, BURGER KING, ale także kupony rabatowe H&M, RESERVED, HOUSE, CROPP, ANSWEAR, BUTIK i inne! Dodatki do Gazet to kategoria zawierająca informacje o aktualnych dodatkach w kioskach. Wśród dodatków znajdziesz zarówno filmy, książki, płyty jak również kupony rabatowe w gazetach na WEEKENDY ZNIŻEK. Za darmo to dział z darmowymi ofertami w internecie. Znajdziesz tutaj oferty za darmo takie jak: DARMOWE PRÓBKI KOSMETYKÓW, DARMOWE PRÓBKI PERFUM, TESTOWANIE PRODUKTÓW, katalogi za darmo oraz PŁATNE ANKIETY INTERNETOWE, umożlwiające zarabianie w internecie!