Zostań testerką kosmetyków ROSSMANN i testuj produkty!

NIEAKTUALNA Zostań testerką kosmetyków ROSSMANN i testuj produkty!

Trwa promocja Klubu Nowości drogerii ROSSMANN, dzięki której możesz otrzymywać za darmo produkty do testowania!

Klub Nowości ROSSMANN to klub dla testerek kosmetyków i recenzentek, które otrzymują darmowe kosmetyki do testowania za darmo! Aby dołączyć do grona testerek ROSSMANN, załóż konto w klubie i czekaj na odpowiedź administratora. Liczba miejsc w klubie jest bardzo ograniczona, dlatego możesz nie otrzymać odpowiedzi w najbliższym czasie. Kiedy już dostaniesz się do klubu, w dniu publikacji nowych zestawów będziesz mogła wybrać do testów jeden z nich za darmo! Po testowaniu kosmetyków będziesz mogła napisać recenzję kosmetyku stając się testerką marki ROSSMANN!

Pamiętaj również aby sprawdzić najnowszą gazetkę promocyjną ROSSMANN, i promocje dnia.

Przejdź do ROSSMANN i dołącz do grona testerek kosmetyków! Kliknij tutaj!


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy


Odśwież

Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz informację o najnowszych promocjach, wyprzedażach, gratisach, kuponach rabatowych, a także dodatkach do gazet i darmowych ofertach. Cyklicznie odwiedzając nasz serwis będziesz na bieżąco z najnowszymi ofertami, dizęki czemu zrobisz tańsze zakupy, otrzymasz gratisy i prezenty za darmo!

Promocje i gratisy, to kategoria, w której znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, zniżkach i gratisach do zakupów. Znajdziesz tutaj aktualne promocje i gazetki promocyjne ROSSMANN, HEBE, SUPER-PHARM, DOUGLAS, YVES ROCHER, TESCO, BIEDRONKA oraz aktualne wyprzedaże w ZARA, H&M, RESERVED.

Kupony rabatowe to dział poświęcony kuponom rabatowym, voucherom i kodom uprawniającym do zniżek. Wśród ofert znajdziesz darmowe kupony rabatowe np. do MCDONALD'S, KFC, BURGER KING, ale także kupony rabatowe H&M, RESERVED, HOUSE, CROPP, ANSWEAR, BUTIK i inne!

Dodatki do Gazet to kategoria zawierająca informacje o aktualnych dodatkach w kioskach. Wśród dodatków znajdziesz zarówno filmy, książki, płyty jak również kupony rabatowe w gazetach na WEEKENDY ZNIŻEK.

Za darmo to dział z darmowymi ofertami w internecie. Znajdziesz tutaj oferty za darmo takie jak: DARMOWE PRÓBKI KOSMETYKÓW, DARMOWE PRÓBKI PERFUM, TESTOWANIE PRODUKTÓW, katalogi za darmo oraz PŁATNE ANKIETY INTERNETOWE, umożlwiające zarabianie w internecie!