SMS w mixPLUS za darmo!

NIEAKTUALNA SMS w mixPLUS za darmo!
PRZYKRO NAM, ZA PÓŹNO. OFERTA JEST JUŻ NIEAKTUALNA. ZOBACZ AKTUALNE OFERTY TUTAJ.

Trwa promocja w sieci PLUS, dzięki której posiadacze taryf mixPLUS mogą otrzymać za darmo nawet 150 sms'ów!

Dzięki promocji otrzymujesz za darmo Pakiet 150 SMS do sieci Plus lub Pakiet 50 SMS do wszystkich sieci komórkowych. Oba pakiety są zupełnie bezpłatne - opłata za Pakiety jest wliczona w kwotę minimalną, którą wybrałeś przy aktywacji

Jak aktywować darmowy Pakiet SMS?

* By aktywować Pakiet SMS do Sieci Plus wyślij kod: *121*11*36#
* By aktywować Pakiet SMS do Wszystkich wyślij kod: *121*11*35#
* Aktywacja Pakietu jest możliwa pod warunkiem znajdowania się w okresie ważności dla usług i połączeń wychodzących
* By sprawdzić liczbę pozostałych minut w ramach Pakietu oraz termin ważności Pakietu wyślij kod: *121#

Pamiętaj!

* Pakiety dostępne są dla osób posiadających taryfę udostępnioną przez Polkomtel S.A. od 6.10.2008 r. tj. mixIV; od 14.04.2010 r. tj. mixIV duo oraz od 20.07.2010 r. tj. mixIV duo dla Abonentów MIXPLUS (sprawdź swoją taryfę krótkim kodem *147#)
* Możesz aktywować tylko jeden Pakiet danego typu w danym miesiącu
* Z wybranego Pakietu możesz korzystać jeden raz na 30 dni
* Każdy z pakietów ważny jest przez 30 dni

Przejdź do serwisu partnera i skorzystaj z promocji! Kliknij tutaj!

WIĘCEJ W KATEGORII ZA DARMO:

http://ti.tradetracker.net/?c=17795&m=670573&a=85559&r=&t=html
Darmolandia.pl to portal internetowy, w którym znajdziesz informację o najnowszych promocjach, wyprzedażach, gratisach, kuponach rabatowych, a także dodatkach do gazet i darmowych ofertach. Cyklicznie odwiedzając nasz serwis będziesz na bieżąco z najnowszymi ofertami, dizęki czemu zrobisz tańsze zakupy, otrzymasz gratisy i prezenty za darmo! Promocje i gratisy, to kategoria, w której znajdziesz informacje o promocjach, wyprzedażach, zniżkach i gratisach do zakupów. Znajdziesz tutaj aktualne promocje i gazetki promocyjne ROSSMANN, HEBE, SUPER-PHARM, DOUGLAS, YVES ROCHER, TESCO, BIEDRONKA oraz aktualne wyprzedaże w ZARA, H&M, RESERVED. Kupony rabatowe to dział poświęcony kuponom rabatowym, voucherom i kodom uprawniającym do zniżek. Wśród ofert znajdziesz darmowe kupony rabatowe np. do MCDONALD'S, KFC, BURGER KING, ale także kupony rabatowe H&M, RESERVED, HOUSE, CROPP, ANSWEAR, BUTIK i inne! Dodatki do Gazet to kategoria zawierająca informacje o aktualnych dodatkach w kioskach. Wśród dodatków znajdziesz zarówno filmy, książki, płyty jak również kupony rabatowe w gazetach na WEEKENDY ZNIŻEK. Za darmo to dział z darmowymi ofertami w internecie. Znajdziesz tutaj oferty za darmo takie jak: DARMOWE PRÓBKI KOSMETYKÓW, DARMOWE PRÓBKI PERFUM, TESTOWANIE PRODUKTÓW, katalogi za darmo oraz PŁATNE ANKIETY INTERNETOWE, umożlwiające zarabianie w internecie!