Ruszyła kolejna edycja akcji "Opinie Gości" w McDonald's, w ramach której wypełniając ankietę, możesz otrzymać kawę za darmo od McDonald's.

Co należy zrobić aby otrzymać kawę za darmo?

 1. Udaj się do restauracji McDonald's i dokonaj zakupu na jednym paragonie na kwotę minimum 6,90 złotych. - zachowaj paragon!
 2. Maksymalnie 48 godzin od momenu wydania paragonu, zaloguj się do aplikacji McDonald's (musisz dokonać rejestracji konta).
 3. Zeskanuj kod QR z paragonu lub wprowadź go ręcznie w aplikacji i wypełnij ankietę, która się pojawi.
 4. Po wypełnieniu ankiety otrzymasz kupon na darmową małą kawę czarną albo małą kawę białą gratisw McDonald's.
 5. Kupon pojawi się na Twoim koncie w aplikacji McDonald's w sekcji "OkazYEAH!".
 6. Kupon możesz wykorzystać do 7 dni w dowolnej restauracji McDonald's.

Chcesz wiedzieć więcej o promocji?

 1. Kupon znajdziesz po wypełnieniu Ankiety na urządzeniu mobilnym w sekcji MojeM "OkazYEAH!" Aplikacji McDonald’s i ważny jest przez 7 dni od czasu jego wygenerowania.
 2. Kupon na darmową kawę może być zrealizowany w dowolnej restauracji McDonald’s w Polsce z wyłączeniem restauracji na terenie Lotniska Chopina w Warszawie i Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.
 3. Aby wykorzystać kupon i otrzymać darmową kawę musisz aktywować kupon i zeskanować kod kreskowy, tak jak każdy inny kupon rabatowy w Aplikacji McDonald’s.
 4. Kupon na darmową kawę możesz wykorzystać składając zamówienie w kiosku do samodzielnego składania zamówień, przy kasie, bądź na linii drive i w usłudze Zamów i Odbierz. Skorzystanie z kuponu u kasjera oraz na linii drive wymaga podania kasjerowi kodu numerycznego kuponu albo okazania aktywnej oferty w aplikacji mobilnej. Z kuponu nie można skorzystać w ramach usługi McDelivery.
 5. Podczas jednej transakcji (zakupie objętym jednym paragonem fiskalnym) możesz zrealizować tylko jeden kupon na darmową kawę.
 6. Skorzytanie z kuponu na darmową kawę w restauracji McDonald's nie wymaga zakupu.

Zalecenia redakcji do promocji "Opinie gości"?

 1. Pamiętaj aby najlepiej od razu wypełnić ankietę - możesz to zrobić oczekując na realizację Twojego zamówienia.
 2. Możesz też dodać sobie przypomnienie w kalendarzu, do kiedy musisz wypełnić ankietę lub do kiedy będzie ważny Twój kupon na darmową kawę.